NAŽIVO! potřetí, tentokrát s MC GEY, BA2S a další

Třetí díl série koncertů NAŽIVO! se hlasí o slovo. Již 1. dubna Do Černošic přijede maestro velký MC GEY představit svojí novou desku RλP-LIFE, která byla vyhlášená nejlepší rapovou deskou roku 2016. (Boombap). Celou show navíc otevře místní mokropeský přízrak Faky a tučnou afterparty zařídí mist BA2S (ex Chaozz) Pokud nevíš vo co tady de, tak si asi neslyšel desku RλP-LIFE.

MC GEY (TyNikdy) & DJ KRUDANZE (Crystal Kidz)
http://www.tynikdy.cz/interpret/gey
https://soundcloud.com/krudanze
Člověk s prapodivným jménem a ještě prapodivnějšími texty, který se vymyká všem představám o tom, jak by se měl rapper chovat, vypadat a mluvit. Originalita a nepředvídatelnost. MC Gey.
Gey s rapem začal v roce 1999, vážnější pokusy pak příšly v roce 2005 s partou Actionday Crew. Rok 2010 přinesl první sólo desku Turbulence negativních dobrot, která je v podstatě sbírkou starších nevydaných nahrávek. Rok na to se Gey náhodně potkal s Fattem a výsledkem tohoto setkání je společné album s názvem Imaginarium naprosto běžných podivností, díky kterému se MC Gey stal právoplatným členem Ty Nikdy. V roce 2014 navazuje tato dvojice druhým albem Opičí Král Vrací Úder. V roce 2016 si Gey pro nás připravil desku, která je zcela zásadně odlišná od všech předešlých releasů – nutno slyšet! Kromě rapu se MC Gey věnuje ilustraci, grafickému designu a psaní povídek a básní.

FAKY
http://www.faky.cz/

Celou tuhle legendární show otevře místní přízrak FAKY! Tento nadějný mlaďoch se věnuje rapu už od roku 2009. Bude to zrhuba rok, co pokřtil svou desku s názvem ŠKOLITEL SVINÍ!, které nahrál u Ondřeje Žatkuliaka v prestižním Rooftop Studio. Faky si s texty nebere servítky, servíruje realistické verše často s ostrými výrazy do temných beatů s moderním zvukem. Fakyho originální, drzý, ovšem propracovaný projev rozhodně stojí za to. Doražte s Fakym pokřtít jeho debut a popřát ji i jemu štěstí na cestě na českou scénu. Pozor, s Fakym jako DJ vystoupí mistr BA2S!

DJ BA2S (ex Chaozz)
Legendární osobnost českého rapu DJ BA2S začal s hranim kolem roku 1994 ve stejném období začíná i s rapem, nejprve v kapele Unit, o rok později spoluzakládá kapelu Chaozz
– 1996 – vychází první album „…a nastal chaos“, na kterém se podílí autorsky i jako DJ a MC. Později vycházejí další alba.
– 1998 – zakládá portál hip-hop.cz
– Na přelomu tisíciletí působí rovněž v kapele Špatnej Wliw jako DJ
– 2002 – Chaozz si dal pauzu která trvá dodnes
– Od roku 2005 návrat k intenzivnějšímu hraní a návrat k mikrofonu..
– Mimo jiných akcí se jako DJ zatím účastnil pražských koncertů Ice Cube, Army of the Pharaos, EPMD a několika ročníků letních festivalů HIP HOP KEMP a HIP HOP JAM
– Jako rezident působí v pražském klubu Chapeau Rouge.

Místo

CLUB KINO Černošice
Fügnerova 263, Čeronšice
MAPA: https://goo.gl/maps/Je4YI
WEB: http://www.clubkino.cz/
Doprava z Prahy: 15 min z Praha-Smíchov či 20 min z Praha hlavní nádraží

Další informace

Start 20:00
Vstupné 150 Kč, do 26 let pouze 90 Kč

NAŽIVO!
Koncertní série NAŽIVO! má za cíl představovat v Černošicích přední jména české klubové i festivalové scény . Večery pořádá iniciativa Na Nohou (dříve 35 Kakají), která v Černošicích pořádá například Letní Kino ve Sportparku Berounka, ve spolupráci se spolkem Otevřené Černošice.