Černošická premiéra WWW Neurobeat – NAŽIVO!

Květnový díl NAŽIVO! představí smršť textů, rytmů a elektroniky. Již 4. května se v Černošicích vůbec poprvé představí legendární hudební projekt WWW Neurobeat. Projekt, který vznikl na začátku 90. let kombinuje industriální elektronickou hudbou, rap a poezii. WWWéčka patří v současnosti mezi nejsledovanější projekty české klubové scény. V Černošicích představí mimo jiné své nové album.

Kapela WWW vznikla v Praze na počátku devadesátých let, tedy v období pádu komunistického režimu, a byla jednou z prvních kapel experimentujících s rapem v ČR. V pozdějších letech začala pracovat s živými nástroji a odklonila se od klasické rapové produkce.

Hudba WWW originálně slučuje postupy hiphopu, industriálu, elektroniky a volné skladby. Texty Lubomíra Typlta a Ondřeje Anděry provokují posluchače, aby namáhal svou představivost, využívají rytmické možnosti jazyka v abstraktní rovině a jejich naléhavost umocňuje široká škála básnických a fonetických prostředků.

V Černošicích „WWWéčka“ představí své nové album Neutopíš se dvakrát v téže řece. To bylo přijato s velkým ohlasem. „Produkce WWW na nové desce nadále patří k tomu nejzajímavějšímu a intelektuálně nejambicióznějšímu, co u nás vzniká.“ píše v jedné z mnoha pozitivních recenzí server Aktuálně.cz

Celý večer zahájí mladá a z části lokální skupina The Breakrolls kombinující elektronické smyčky a zvuk živých nástrojů volně se inspirujíc žánry jako drum&bass, liquid funk, breakbeat nebo alternativní pop.

Vstupné na koncert činí 150Kč, do 26 let pak dokonce pouhých 100 Kč. Předprodej vstupenek na GoOut.cz, více informací na facebooku.