Rest & DJ Fatte zahájí sérii večerů NAŽIVO!

ČERNOŠICE – Iniciativa Na Nohou startuje v Černošicích novou sérii koncertních večerů s hlavičkou NAŽIVO!. V květnu dne 27. 5. vystoupí v černošickém klubu Club Kino raper Rest, který patří mezi nejlepší rapery současné české scény. Černošice tak zažijí jedinečnou show plnou nekompromisních Restových rýmů, které budou podporovány fantastickými beaty, za jejichž vznikem stojí jeden z nejzkušenějších českých producentů DJ Fatte. Tato dvojice spadá pod křídla hudebního labelu TY NIKDY a bude to vůbec poprvé, co se umělci z labelu TY NIKDY představí v Černošicích. Součástí večera bude také koncert místního rapera Fakyho, který pokřtí své premiérové album a jako předskokan připraví obecenstvo náležitě do varu.

Rest se do širšího povědomí české rapové scény dostal díky svému účinkovaní ve freestyle battlech. Prvním velkým počinem bylo vydaní zlomové desky Premiéra, za jejíž kompletní produkcí stojí DJ Fatte. Premiéra zaznamenala díky kvalitním beatům, rapu i dobře zvoleným tématům velký úspěch na české scéně a zařadila Resta mezi českou rapovou elitu. O tři roky později navázal Rest na Premiéru albem Střepy, které vzniklo opět pod taktovkou DJ Fattea. Jeho skladby mají dnes na internetu statisíce zhlédnutí.
DJ FATTE je jeden z nejzkušenějších a nejtalentovanějších českých producentů. Hudbu skládá již od roku 1999 a stihl již vyprodukovat přes 18 alb. Spolu s Restem je součástí zlínského hudebního labelu TY NIKDY. Fatte patří mezi českou producentskou špičku a jeho beaty jsou považovány jako jedny z nejkvalitnějších vůbec. Zcela právoplatně je proto považován za českou producentskou špičku

Faky, který večer otevře, se rapování aktivně věnuje od roku 2009 a minulý rok vydal své debutové album Školitel sviní. Faky je připraven na plno vkročit mezi velikány české rapové scény a v nejbližší době o něm ještě určitě uslyšíme.

Koncertní série NAŽIVO! je zaměřená především na mladé publikum a má za cíl představovat v Černošicích přední jména české klubové i festivalové scény. Večery pořádá iniciativa Na Nohou (dříve 35 Kakají), která v Černošicích pořádá například Letní Kino ve Sportparku Berounka, ve spolupráci se spolkem Otevřené Černošice.

Tak neseďte a doražte si to dát s námi NAŽIVO! Těšíme se na Vás 27. května v Club Kině.