BASS ČERNOŠICE vol.21 w/ Beast Jane & Kan-Jacca

Na apríla 1.4. připravujeme s týmem Na Nohou v Club Kině první letošní Bass Černošice. Připravte se na hudební večer plný Drum and Bassu v režii našich lokálních DJs z crew Duneni a našich dvou hostů Beast Jane a Kan-Jacca. Téma Connection bude ztělesňovat umělecká dekorace, živé vizualizace a prvotřídní zvuk.

Beast Jane je oficiálně jednou z nejlepších CZ/SK ženských DJek poté, co se umístila na 2. místě v 2022 Bass Awards a také na 1. místě za své vystoupení na Boomtown Fair 2022 v kategorii za nejlepší video set. Drum & Bass, původem z Prahy, je to, co má k snídani, obědu i večeři od roku 2014. Je to slavná rolující, deep nebo liquid D’n’B selecta a divoká interpretka. S obrovským množstvím zkušeností na svém kontě již roztrhala taneční parkety ve Velké Británii a Evropě.

Kluci z Duneni Vás produní celým večerem svými vymazlenými sety plných Deepů a Neurofunku.Jejich produkci můžete slyšet již mnoho let ve všech různých klubech po celé Praze a okolí. Na závěr večera Vás jěště pořádně rozhýbe mladý talentovaný DJ Wicy jeho svižným neurofunkem.