Legendární Prago Union zazáří v září v černošickém Club Kině!

ČERNOŠICE – Další díl série koncertů NAŽIVO! klepe na dveře. I když v tomto případě spíše buší! Už 22. září totiž do Černošického Club Kina zavítá rapová legenda Prago Union! Frontman skupiny, Kato, se proslavil poprvé se skupinou Chaozz již v 90. letech. Nyní s projektem Prago Union drží dva Anděly a jeho skladby plné mouder a hlášek se staly kultem pro celou generaci. Jako support vystoupí místní rapper Faky, který s velkým očekáváním představí své nové pecky.

Bezpochyby největší hip-hopový večer v historii Černošic proběhne už 22. září v Club Kině v rámci série NAŽIVO! pořádané místním spolkem Na Nohou.

„Je to pro nás jako splněný sen, Prago Union je legenda!“ říká za organizátory Honza Jelínek. Skladby skupiny díky nemilosrdnému spojení promyšlených textů, vtipu a vymazlených beatů doslova zlidověli. „Tracky Prago Union baví i mojí mámu.“ dodává Honza s úsměvem a upřímně zve všechny hudební fanoušky napříč generacemi.

Lídr Prago Union, známý také jako Kato či Deph působí na hudební scéně již od devadesátých let, kdy působil ve skupině Chaozz – dodnes nejprodávanější a nejpopulárnější hiphopové kapele v domácí historii.

Projekt Prago Union vzniká kolem roku 2002 a v roce 2005 vychází první vinylový singl a následně i kultovní debutové album HDP – Hrubý domácí produkt obsahující kultovní skladby jako Sklep nebo Kandidát Vět. Opravdová „Prago-mánie“ však odstartovala až po vydání desky Dezorient Express. Následovala další alba, ale především stovky vyprodaných koncertů napříč republikou.
Tento ultimátní rapový večírek odstartuje nadějný černošický rapper Adam Terš aka Faky, který představí mimo jiné ochutnávku své nové tvorby.

Gramofony se roztočí a slova z mikrofonu rozletí už 22. září ve 20h a hudba bude znít až do pozdních ranních hodin.