Letní Kino Černošice již pátým rokem dělá radost Černošicím i okolí

Pátý ročník Letního kina Černošice proběhl již tradičně na konci srpna. Několik posledních prázdninových večerů si do letního kina přišlo zpříjemnit více než tisíc lidí. Různorodá dramaturgická nabídka přilákala návštěvníky všech věkových kategorií, kteří v průběhu čtyř dnů zaplnili černošický Park Berounka. Každý večer byl navíc uveden krátkým tematickým předfilmem studentské tvorby.

Organizátoři letos oblíbenou místní akci výrazným způsobem rozšířili, a to nejen z hlediska kapacity a propagace, ale došlo především k vylepšení promítací technologie. Kino tak nabídlo dosud nejlepší zvuk i obraz ve své historii.

Letní kino Černošice se těší velké podpoře místních partnerů, bez kterých by se, vzhledem ke vstupnému zdarma, nemohla akce vůbec uskutečnit. „Máme velikou radost, že nacházíme stále více lidí, kteří cení naši aktivitu a jsou ji ochotni podpořit.“ říká Jan Jelínek, předseda spolku Na Nohou a dodává, že akci letos výrazněji podpořilo nejen město a místní firmy, ale též soukromí dárci. Na další ročník letního kina v Černošicích se mohou návštěvníci těšit znovu za rok a to 30. 8. – 2. 9. 2018.

Hlavními partnery letošního ročníku jsou Dani Decor, Tybet Invest – Betonárna Černošice a Město Černošice. Mezi další partnery a podporovatele patří: Jana a Aleš Tichopádovi, Červený pneuservis, Rokal Praha, Pivovar MMX, Cidrerie Kliment, Gardeo, Film Europe, Naše Kniha, The Redbrick House a spolky NGC Crew, Otevřené Černošice a podporu přislíbil též Středočeský kraj. Všem podporovatelům srdečně děkujeme!
Pořadatelem Letního kina Černošice je iniciativa Na Nohou, která má za cíl stimulovat kulturní a společenský život v oblasti Černošic a okolí.

Více informací na www.nanohou.eu či www.fb.com/nanohou.eu