Mr. Cocoman jako další hvězda v sérii večerů NAŽIVO!

ČERNOŠICE – Iniciativa Na Nohou pokračuje v sérii koncertních večerů NAŽIVO! a 9. září uvede v černošickém Club Kině jednoho z nejvýznamnějších představitelů české reggae scény a držitele hudební ceny anděl v kategorii Reggae a ska Mr. Cocomana s jeho kapelou The Solid Vibez. Černošice se díky Cocomanovi proto mohou naladit na pohodovou vlnu reggae atmosféry, která v kombinaci s končícím létem jistě vytvoří nezapomenutelný večer. Jako předkapela se představí místní kapela Space Cripple Bastards.

Cocoman, vlastním jménem Adam Lanči, aktivně působí na české hudební scéně již od příchodu nového milénia. Od roku 2006 se začal zajímat o propagaci moderní podoby reggae a dancehall music. Originální pojetí hudby, texty s nádechem folku a chytlavý taneční rytmus, tak lze popsat Cocomanův repertoár. Do širšího povědomí se Cocoman dostal v roce 2011, kdy se podílel na vzniku desky Sklizeň, která získala hudební ocenění Anděl. V roce 2014 vydává ve spolupráci se svou kapelou The Solid Vibes album Zázraky, které svojí kvalitou navazuje na úspěšnou Sklizeň a navíc s ní Cocoman udělal díky nosným textům a projevu krok k rapové scéně. Zázraky jsou navíc speciální tím, že za kompletní postprodukcí celého alba stojí sám Cocoman.

Koncertní série NAŽIVO! odstartovala v květnu úspěšným vystoupením dua Rest & Fatte, které v klubu přivítalo na 300 návštěvníků. NAŽIVO! jsou koncerty zaměřené především na mladé publikum, které představují přední jména české klubové i festivalové scény přímo v Černošicích. Večery pořádá iniciativa Na Nohou, která v Černošicích pořádá například Letní Kino ve Sportparku Berounka, ve spolupráci se spolkem Otevřené Černošice.

Tak neseďte a doražte si to dát s námi NAŽIVO! Těšíme se na Vás 9 .září v Club Kině.