NAŽIVO! Stoupající hvězdy současné rockové scény v Černošicích

I Love You Honey Bunny a Branko’s Bridge – aktuálně asi nejvýraznější a rychle stoupající mladé kapely na české scéně, které zároveň slaví řadu úspěchů také v zahraničí, vystoupí společně 25.9. v Černošickém Club Kině.

Pražská indie-rocková formace I Love You Honey Bunny v roce 2018 vydala svůj debut, kterým si zajistila přední časy nejen na největších českých festivalech jako je Rock For People nebo Colours of Ostrava, ale také turné nejen po Evropě a v Kanadě. Garážovější a o něco ostřeji laděná formace Branko’s Bridge, ve které hraje také místní rodák – Jonáš Verner, je sice o něco mladší, ale svým souputníkům už šlape na paty. Vedle řady vyprodaných koncertů a účasti na velkých festivalů byla kapela mimo jiné nominována do exportního projektu Czeching. Těžko bychom v Česku hledali 2 kapely lépe reprezentující aktuální zvuk světové rockově laděné scény.

Přijďte si poslechnout, jak zní současní tuzemští nástupci kapel jako byly Arctic Monkeys nebo The Rolling Stones, 25. září do Club Kina! Vstupenky jsou k dispozici na webu GoOut.cz.

Zobrazit událost na Facebooku